🔥⚽️ Utakmica 17. kola Druga kadetska liga Crne Gore!

SRC Topolica vs. Bar 📍 03.03.2024. ⏰ 14:00 🎉

MORNAR:
Vučeta Ćorić (G)🔄 (Od 46 Milović)., Petar Vlaović, Rostislav Zamzhytski 🔄 (Od 63. Ćirović), Elmin Hajdarpašić, Andrej Škipina 🔄 (Od 75.Ćetković), Sava Perišić 🔄 (Od 46 Višnjić), Bledion Draga 🔄 (Od. 87.Đurović), Aleksa Piper (Od. 87.Rakočević), Vasilije Ljutica (C), Din Murić 🔄 (Od 87. Orlandić), Đorđe Medenica 🔄(Od 63. Danilović)

PETNJICA:
Matija Mališić (G), Amil Hodžić, Elsan Kujović, Mario Vojvodić, Nemanja Lutovac, Arijan Mehović, Amian Skenderović, Aldin Pucar, Ensar Agović, Daris Agović, Omer Agović (C)

U nastavku Druge kadetske lige (17. kolo), Mornar je savladao ekipu Petnjice rezultatom 5:1. Na poluvremenu je rezultat bio 2:0 u korist Mornara.

Goleadu je otvorio Din Murić u 25. minuti, a Vasilije Ljutica je u 41. minuti povećao vodstvo na 2:0. U drugom poluvremenu, Petnjica je smanjila rezultat na 1:2 golom Maria Vojvodića. Međutim, Din Murić je postigao treći gol za Mornar, svoj drugi gol na utakmici, u 80. minuti.

Elmin Hajdarpašić se pridružio Muriću po broju postignutih pogodaka, postigavši dva gola u 85. i 90.+1 minuti.